piątek, 4 października 2013

Inne Anioły recenzja

Tytuł: Inne Anioły
Autor: Lili St. Crow
Forma w której przeczytałem: e-book

Książkę przeczytałem w 4 dni jest bardzo szybka ma (303 strony). Już pierwszego dnia przeczytałem ponad 45%. jest bardzo ciekawa, akcja trwa cały czas. 
Bohaterką jest Dru  Anderson która mieszka z ojcem. Dru ma 16 lat i jest po części wampirzycą. ojciec trenuje ją aby w przyszłości była najlepszą łowczynią zabójców. Ojciec dziewczyny ginie bez śladu, dziewczyna martwi się co się z nim działo jak okazało został zmieniony w zombi, zabiła go. W szkole poznała Gravesa który nie chciał się od niej odczepić. Chłopka zakochał się w dziewczynie (tak podejrzewam). Ktoś jednak chce zabić Dru, za jej niezwykły dar jaki to dar? czy Graves zmieni w wilkołaka? kim będzie tajemniczy gość który chce pomóc bohaterce. Co znaczy sowa babci, dziewczynki?
Książka jest ciekawa, jednak ma kilka błędów, raziło mnie bardzo jak bohaterka w sytuacjach pełnych napięcia mówiła o potrzebach fizjologicznych.
Ocena książki: 3/6

3 komentarze:

 1. kocham tę serię :D tak jak AW i łowca gildii i Greya :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba Ci się recenzja? (wiem krótka jest jednak chyba treściwa)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm... takie kilka moich uwag: Książka nie może być szybka. :) Co najwyżej ty ją szybko przeczytałeś, bo była krótka.
  Po drugie: staraj się używać synonimów różnych słów, np. "Ojciec dziewczyny ginie bez śladu, dziewczyna martwi się co się z nim działo jak okazało został zmieniony w zombi, zabiła go. "

  Poza tym recenzja jest w miarę okej. Każdy ma swój początek i od razu jak zawodowiec pisać nie da się. Piszę już długo, ale nie sądzę, żeby moje teksty były jakieś naprawdę dobre.

  Życzę Ci więcej energii na pisanie i w recenzjach pisz więcej o swoich odczuciach. C:

  OdpowiedzUsuń